Cennik

 • Oczyszczanie wodorowo- jadeitowe

  260 zł
 • Geneo 75'

  250 zł
 • Peeling kawiatacyjny 25'

  60 zł
 • Mikrodermabrazja diamentowa 60'

  170 zł
 • Retix C 40'

  250 zł
 • Zabieg PQ Age 60'

  290 zł

Oczyszczanie wodorowo-jadeitowe

Zabieg, dzięki użyciu aktywnego wodoru,pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.
Zastosowanie:
• oczyszcza skórę,
• neutralizuje nadmiar wolnych rodników,
• zabezpiecza przed przedwczesnym starzeniem,
• skuteczny w problemach z bliznami,
• zapewnia odmłodzenie skóry,
• działanie liftingujące i odżywcze,

Geneo

Innowacyjne działanie urządzenia Geneo™ sprawia, że zrogowaciały naskórek złuszczany jest w sposób niezwykle delikatny, jednocześnie staranny i dokładny. Masaż specjalną głowicą dodatkowo napina i nawilża skórę, a zastosowanie odpowiednich preparatów sprawia, że cera jest miękka, dobrze odżywiona oraz promienna.

Zabieg wykonywany jest na wilgotnej skórze, co wzmaga poczucie komfortu. Na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki z dwutlenkiem węgla, które pękając złuszczają warstwę rogową naskórka i usuwają wszelkie zanieczyszczenia. Tak przygotowana skóra znacznie lepiej wchłania i absorbuje substancje odżywcze.

Przebieg: demakijaż, aplikacja preparatu z gamy „Neo Bright”, nałożenie kolejnej porcji „Neo Bright” z użyciem specjalnej głowicy, masaż manualny, krem. Zabieg trwa 1 godzinę

Peeling kawiatacyjny

Złuszczanie skóry znacznie głębsze niż z użyciem preparatów do samodzielnego stosowania, a jednocześnie delikatne i bezpieczne, to zaleta peelingu kawitacyjnego. Dokładnie oczyszczona cera to również opcja zlikwidowania lub zredukowania zaskórników, przebarwień i usunięcia nadmiaru sebum dla pełnej pielęgnacji i ochrony.

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego posiada głowicę, przez którą emitowane są ultradźwięki, wiążące rozprowadzoną na skórze wilgoć w specjalne mikropęcherzyki z dwutlenkiem węgla. Pęcherzyki te pękając zdzierają delikatnie warstwę rogową naskórka, odsłaniając zdrową skórę, gotową na dalsze zabiegi.

Przebieg: demakijaż, peeling kawitacyjny, nałożenie kremu odżywczego Zabieg trwa 25 minut.

Mikrodermabrazja diamentowa

Jest to mechaniczne złuszczanie warstwy rogowej naskórka w zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Skóra wygładza się, rozjaśnia i regeneruje już po pierwszym zabiegu, a dodatkowe efekty działania pyłu diamentowego to spłycanie niewielkich zmarszczek oraz redukcja blizn, zwłaszcza tych świeżych, jeszcze nieutrwalonych.

Ścierające działanie głowic pokrytych warstwą prawdziwego diamentu sprawia, że możliwe jest dotarcie do głębszych warstw niż w przypadku peelingów domowych. Pobudzona produkcja kolagenu oraz elastyny sprawia, że skóra zachowuje na dłużej dobrą kondycję i zdrowy wygląd, zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Przebieg: mikrodermabrazja, specjalistyczny masaż twarzy, nałożenie maski odżywczej. Zabieg trwa 1 godzinę

Retix C

Zabieg Retix C pozwala przywrócić świeżość skórze poprzez usunięcie martwego naskórka i odsłonięcie warstwy gotowej na działanie maski retinolowej. Efektem zabiegu jest wygładzenie powierzchni skóry, redukcja wszelkich nierówności kolorytu, a także zmniejszenie wiotkości skóry. Spłycone zostają ewentualne blizny, zmniejsza się łojotok blokujący pory.

Retinol, czyli główna forma czystej postaci witaminy A, zmniejsza zmiany starzeniowe skóry i reguluje wzrost jej komórek. Zaaplikowane w masce retinolowej substancje sprawiają, że po jej zmyciu następuje samoczynne złuszczanie naskórka (tzw. prószenie), które może trwać około 3 dni. W rezultacie skóra jest odmłodzona i odświeżona.

Przebieg: demakijaż, peeling kawitacyjny, zastosowanie odpowiednio dobranej ampułki, nałożenie maski retinolowej. Zabieg trwa 40 minut.

Zabieg PQ Age

Ten innowacyjny peeling chemiczny pozwala w sposób bezbolesny oraz nieinwazyjny usunąć martwy naskórek i przywrócić cerze zdrowy koloryt. Wygładzona i rozjaśniona cera otrzymuje również odpowiednią dawkę nawilżenia, następuje redukcja trądziku, blizn oraz zmarszczek. Tak wszechstronne działanie jest całkowicie bezpieczne.

Aplikowany na skórę preparat zawiera kwas trójchlorooctowy (TCA) usuwający przebarwienia oraz niewielkie blizny, nadtlenek mocznika o właściwościach silnie rozjaśniających, kwas kojowy hamujący powstawanie przebarwień oraz koenzym Q10 – znany jako eliksir młodości, który dotlenia komórki i magazynuje w nich energii.

Przebieg: demakijaż, nałożenie preparatu z kwasem TCA, maska, krem. Zabieg trwa 1 godzinę.

TOP