Cennik

 • Jeden zabieg na ciało 40’

  200 zł
  Pakiet 10 zabiegów - 1500zł/ kostium gratis
 • Zabieg na okolice oczu 30'

  80 zł
 • Zabieg na okolice ust 30'

  80 zł
 • Zabieg na całą twarz 40'/75'

  130/160 zł
 • Drenaż limfatyczny 60'

  200 zł

Endermologia Alliance bazuje na tradycyjnej metodzie masażu podciśnieniowego, lecz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Możliwość idealnego ustawienia parametrów do Państwa potrzeb sprawia, że już po trzech zabiegach widoczne są zdumiewające rezultaty, a wszystko to bezinwazyjnie i całkowicie bezboleśnie.

Istota rolek i głowicy w endermologii Alliance

Zabieg polega na wykonaniu precyzyjnego masażu mechanicznego z użyciem podciśnienia. Urządzenie Endermologie Alliance posiada specjalną głowicę, która za pomocą sterowanych rolek działa na każdy zasysany fałd skórny, rolując go od wewnątrz i na zewnątrz. Stałe lub rytmiczne podciśnienie intensywnie stymuluje skórę, wzmaga krążenie oraz pobudza metabolizm.

Precyzyjnie przeprowadzony zabieg endermologii przynosi wiele korzyści, czego przykładem są między innymi:

 • modelowanie sylwetki – rozbicie tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała sprawia, że można nie tylko wyszczuplić sylwetkę w ogólnym rozumieniu, lecz także wymodelować ją w pożądany sposób,

 • ujędrnianie skóry – poprawa gęstości wiotkiej skóry za pomocą endermologii to pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za prawidłowe napięcie oraz jędrność,

 • redukcja cellulitu – podskórna tkanka tłuszczowa odkładająca się najczęściej na brzuchu, udach oraz pośladkach może być skutecznie zredukowana lub usunięta również za pomocą masażu podciśnieniowego tym specjalistycznym urządzeniem.

Dodatkowym atutem urządzenia jest Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), który identyfikuje rodzaj skóry pod względem jakości tkanek. Ta klasyfikacja obejmuje przede wszystkim stopień delikatności oraz poziom elastyczności skóry. Perfekcyjnie dobrane parametry zabiegu są sposobem na zadowalające efekty.

Bezinwazyjnie i skutecznie, zawsze z myślą o Klientach

Celem endermologii Alliance jest uzyskanie naturalnego, korzystnego wyglądu bez stosowania inwazyjnych metod. Masaż podciśnieniowy w pełni odpowiada na takie zapotrzebowanie, ponieważ nie zaburza równowagi biologicznej organizmu, a wspiera działanie poszczególnych mechanizmów, odpowiedzialnych za korzystny wygląd całego ciała.

Do Państwa dyspozycji jest zatem metoda redukująca tkankę tłuszczową oraz niwelująca zwiotczenie skóry, całkowicie naturalna i w 100% bezpieczna. Fachowo przeprowadzone zabiegi pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty, a systematyczność zabiegów sprawia, że możecie być Państwo pewni znacznej poprawy wyglądu skóry oraz sylwetki.

Endermologia twarzy? Również z Alliance

Urządzenie radzi sobie także z redukcją obrzęków, zmarszczek, usuwaniem wszelkich oznak starzenia oraz innymi defektami w obrębie twarzy i szyi. Masaż endermologiczny urządzeniem Alliance stymuluje do działania również głęboko położone komórki, przywracając skórze równowagę i zapewniając jej zdrowy, promienny wygląd. Korzystają z Endermologie Alliance proponujemy Państwu usługi najwyższej jakości.

TOP