Cennik

 • Henna brwi

  20 zł
 • Henna rzęs

  20 zł
 • Regulacja brwi

  20 zł
 • Henna komplet

  50 zł
  henna brwi, rzęs, regulacja
 • Przedłużenie i zagęszczenie rzęs 1:1

  180 zł
 • Przedłużenie i zagęszczenie rzęs 2D-8D

  250 zł
 • Uzupełnienie rzęs

  150 zł
  zabieg wykonany do 2 tygodni
 • Lifting i laminacja rzęs

  150 zł
 • Laminacja brwi

  120 zł

Oprawa oczu w postaci brwi oraz rzęs nadaje charakteru całej twarzy. Zadbane, wypielęgnowane i odpowiednio odżywione włoski są mocne, odporne na łamanie i wypadanie. Spośród wielu zabiegów dotyczących tej części twarzy warto wybrać takie, które są odpowiednie dla Państwa typu urody oraz indywidualnych upodobań lub potrzeb.

Profesjonalna stylizacja brwi i rzęs w gabinecie Elixir

Podstawowym argumentem przemawiającym za stylizacją brwi oraz stylizacją rzęs jest możliwość podkreślenia własnej urody. Można dzięki temu uwydatnić określone cechy twarzy, skorygować jej owal, nadać stonowanego lub bardziej wyrazistego charakteru. Za pomocą nieinwazyjnych działań możliwa jest zatem pełna profesjonalna metamorfoza.

W naszym gabinecie kosmetycznym proponujemy szereg zabiegów, które w znaczący sposób udoskonalą naturalne cechy urody. Proponujemy przede wszystkim:

 • stylizację brwi – regulacja brwi zgodnie z zaznaczonym łukiem brwiowym i dotychczasowym kształtem lub nadanie nowego wyglądu poprzez zmianę kształtu, na przykład na bardziej lub mniej charakterystyczny,

 • stylizację rzęs – do naturalnych rzęs doklejane są włoski syntetyczne lub z naturalnego włosia; odpowiedni skręt, grubość oraz długość włosków dobierane są indywidualnie, aby efekt był widoczny i zadowalający,

 • hennę – dotyczy zarówno brwi, jak i rzęs, daje możliwość takiego doboru odcienia, aby podkreślić urodę i dopasować się do jej typu; kolory najbardziej zbliżone do naturalnych to czernie, szarości oraz brązy.

Długie, gęste i powabne rzęsy oraz odpowiednio wyregulowane brwi w prawidłowo dobranej tonacji stanowią obecnie standard, który Państwu zapewniamy. Twarz również bez nałożonego makijażu wygląda wtedy korzystnie i świeżo, co sprawdza się między innymi w przypadku sportowców lub na basenie, a w życiu codziennym pozwala zaoszczędzić czas, który dotychczas przeznaczyć trzeba było na malowanie brwi i rzęs.

Delikatna i bezpieczna stylizacja brwi oraz rzęs w kilka minut

Podstawą proponowanych przez nas zabiegów jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, dlatego z odpowiednią uwagą i zaangażowaniem przeprowadzamy stylizację brwi i rzęs w naszym gabinecie kosmetycznym. Pracujemy wyłącznie na preparatach wysokiej jakości, które nie powodują podrażnień i nie nasilają ewentualnych objawów alergii.

Komfort podczas regulacji brwi zwiększamy zawsze do maksimum, a zabieg przedłużania rzęs oraz nakładanie henny są całkowicie bezbolesne. Sprawia to, że nasi Klienci znacznie chętniej korzystają z takich usług, zapisują się na regularne wizyty, aby każdego dnia wyglądać korzystnie. Nasze doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt i preparaty to atrybuty kosmetyczek z gabinetu Elixir.

Jeszcze o rzęsach, czyli urok kobiecego spojrzenia

Zabieg przedłużania rzęs trwa za pierwszym razem około 2,5 godziny, ponieważ wtedy należy doczepić włoski do każdej naturalnej rzęsy. Znacznie krócej trwa uzupełnianie, które wykonywać należy minimum co 3 tygodnie. Naturalny cykl życia włosa sprawia, że rzęsy wypadają, a nowe wymagają zagęszczenia.

TOP