Cennik

 • Całe ciało

  90zł
 • Nogi

  60zł
 • Twarz

  40zł
 • Pelling przed zabiegiem

  40zł

Opalanie natryskowe z systemem SunFX to ekspresowy zabieg i natychmiastowy efekt. Wystarczy jedna wizyta, aby uzyskać wybrany odcień opalenizny bez narażania skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Specjalistyczny sprzęt oraz profesjonalne preparaty stanowią idealny duet, którego dobrodziejstwa można poznać w gabinecie Elixir.

Słońce w sprayu czyli argumenty za opalaniem natryskowym

Urządzenie do opalania natryskowego wyposażone jest w specjalny aerograf, czyli końcówkę z dyszami, przez które preparat rozpylany jest na skórę. Płyn brązujący podczas rozpylania zmienia się w mgiełkę i równomiernie osiada na skórze. Precyzja nakładania jest również istotna, niemniej jednak w tym przypadku nie ma ryzyka smug.

Możemy zaproponować opalanie natryskowe całego ciała lub wybranej partii po wcześniejszych ustaleniach. Do zalet tej metody należą między innymi:

 • bezpieczeństwo - bez szkodliwych promieni UV i długotrwałej ekspozycji ciała na słońce można uzyskać odpowiedni odcień skóry; odcień ten dobieramy indywidualnie,

 • trwałość – efekt utrzymuje się nawet 7-10 dni, a przy ponownej aplikacji może sięgać 14 dni, dlatego metodę można uznać za trwałą,

 • uniwersalność – estetyczna opalenizna jest odpowiednia zarówno na spotkania prywatne, jak i oficjalne uroczystości, na przykład ślub,

 • wygodna formuła – właściwości preparatu sprawiają, że jest on bezzapachowy, po wyschnięciu nie plami ubrań i szybko się utrwala.

Opalanie natryskowe jest tak bezpieczne, że można je stosować również u alergików, a także u osób o bardzo wrażliwej cerze; jest odpowiednie również dla kobiet w ciąży. Jedne z nielicznych przeciwwskazań to skaleczenia oraz rany, nadmierna potliwość, astma. O szczegółową listę warto zapytać, zapisując się na wizytę.

Opalenizna jak prawdziwa, efekt prosto z gabinetu kosmetycznego

Cechą charakterystyczną naturalnej, delikatnej opalenizny jest jej estetyczny wygląd, czyli odcień uzyskiwany wyłącznie za sprawą ekspozycji na słońce. Z opalaniem natryskowym można uzyskać naturalny kolor opalenizny, bez odcieni pomarańczowych i bez ryzyka nadmiernego opalenia się podczas kąpieli słonecznych.

Preparat rozpylony na skórze utrwalany jest dodatkowo za pomocą specjalnej suszarki, dlatego dokładniej przylega do ciała i utrzymuje się znacznie dłużej niż samoopalacz. Czas ostatecznego utrwalania może jednak wynosić od 5 do 12 godzin, dlatego w dniu aplikacji opalenizny należy nosić luźne ciemne ubrania.

Estetyczna opalenizna dla lepszego samopoczucia.

Opalenizna, kojarzona głównie z latem i wypoczynkiem w promieniach słońca, jest dostępna o każdej porze roku właśnie za sprawą technologii SunFX. Opalanie natryskowe wykonujemy precyzyjnie, w komfortowych warunkach. U nas poczujecie się Państwo swobodnie i zyskacie efektowny wygląd. Skóra pozostanie zdrowa i wolna od skutków działania UV, a alternatywna metoda opalania ma szansę stać się Państwa ulubioną.

TOP