Cennik

 • Endermologia LPG Alliance 40'

  200 zł
  w pakiecie 150zł
 • Masaż relaksacyjny 60'

  150 zł
 • Pelling ciała 30'

  90 zł
 • Zabieg SPA na ciało 75'

  180 zł
  czekoladowy/czerwone wino/trawa cytrynowa
 • Kriolipoliza Cooltech

  400 pln zł
  To nowoczesna metoda modelowania sylwetki, która zapewnia trwałą redukcję tkanki tłuszczowej bez skalpela. Zabieg ten polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej w temperaturze -8 stopni przez 70 minut. Chłodzenie jest odpowiednio kontrolowane i bezpieczne, a jego efektem jest uszkodzenie komórek tłuszczowych. Przez kolejne tygodnie są one usuwane z organizmu przez układ limfatyczny.

Wśród proponowanych przez nas zabiegów na ciało z pewnością znajdziecie Państwo takie, które poprawią sylwetkę i wygląd skóry, dodadzą jędrności, pomogą usunąć lub zminimalizować wszelkie niedoskonałości. Może to być także uzupełnienie codziennego dbania o zdrowie i kondycję lub początek takich działań prozdrowotnych oraz poprawiających wygląd.

Specjalistyczne zabiegi na ciało – piękno w zasięgu ręki

Gabinet Elixir to miejsce, w którym fachowe działania prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, dlatego każdy zabieg jest odpowiednio przygotowany i przeprowadzony, a dodatkowo radzimy w kwestii długotrwałego zachowania efektów. I sporadyczne, i regularne wizyty pozwolą Państwu dobrze zadbać o swoje ciało.

Kanon podstawowych zabiegów stanowią te dotyczące:

 • zwalczania cellulitu – na nieestetyczną „pomarańczowa skórkę” stosujemy: ultradźwięki i masaż podciśnieniowy w metodzie Med Sculpt, drenaż limfatyczny, mezoterapię bezigłową, efektywne masaże relaksacyjne

 • modelowanie sylwetki – główny zabieg to Med Sculpt, czyli połączenie ultradźwięków oraz masażu podciśnieniowego, a całość wykonywana jest za pomocą specjalistycznego urządzenia,

 • redukcja rozstępów – nieestetyczne paski na skórze redukowane są za pomocą mezoterapii bezigłowej, możemy zastosować także mikrodermabrazję diamentową;

 • ujędrnianie – przywracanie gęstości i jędrności skóry osiągamy wspomnianą powyżej metodą Med Sculpt, dodatkowo możemy zastosować masaż relaksacyjny o działaniu ujędrniającym skórę,

 • zabiegi odprężające – specjalne masaże, peelingi oraz zabiegi relaksujące, które rozluźniają mięśnie, wprowadzają element błogostanu, pozwalają zadbać o ciało podczas przyjemnych chwil pod opieką naszych kosmetyczek.

Bez względu na to, czy potrzebujecie Państwo istotnej metamorfozy, czy jedynie niewielkiej zmiany obecnego wyglądu, zaproponujemy najkorzystniejsze zabiegi i rozwiązania. Standardem w Elixirze jest indywidualne dobieranie działań do potrzeb Klientów, wychodzimy zdecydowanie poza schematy.

Solidne zabiegi na ciało codzienne i okazjonalne

Ciało jest jak narzędzie niezbędne każdego dnia, dlatego warto zadbać o jego formę i kondycję, aby działało prawidłowo. Podstawą jest odpowiednia dieta i przynajmniej minimalna aktywność fizyczna, natomiast w kwestiach kosmetyki, poza domową pielęgnacją, niezbędne okazać się mogą dodatkowe zabiegi. Dotyczy to zwłaszcza uszkodzeń struktury skóry, jak w przypadku rozstępów.

Innowacyjne urządzenia oraz preparaty sprawiają, że możemy w pełni wykorzystać ich potencjał, aby przygotować Państwa na dowolną okazję, na wielkie uroczystości, czy wakacje nad morzem. Już podczas pierwszej rozmowy wiemy, co sprawdzi się najlepiej w przypadku danego Klienta, dlatego proponujemy optymalne rozwiązania.

W zgodzie z naturą, w trosce o zdrową skórę

Korzystamy głównie z preparatów bazujących na składnikach naturalnych, dlatego podczas poszczególnych zabiegów możecie Państwo pośrednio przyczynić się do ochrony przyrody. W ten sposób dbamy zarówno o naszych Klientów, jak też o naturę.

TOP