To może od początku… Pomysł i wizja gabinetu powstała na długo przed przyjęciem pierwszego Klienta. Już od najmłodszych lat czułam, że kosmetyka i pielęgnacja urody jest tym, z czym chciałabym związać swoją przyszłość i pracę zawodową, bo – jak mówią – „Jeżeli robisz to, co kochasz – nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Ta myśl stała się moim motto.

Gabinet kosmetyczny jak spełnienie marzeń

Połączyłam pracę i pasję, czerpiąc radość z wykonywania codziennych czynności, ponieważ każdego dnia mogłam zdobytą wiedzę oraz doświadczenie przekładać na realne zadowolenie Klientów korzystających z usług gabinetu. Do współpracy zaprosiłam osoby, które tak jak ja, miały w sobie radość i entuzjazm, ale przede wszystkim doskonale znały specyfikę kosmetyki.

Studio Estetyki Ciała Elixir powstało w 2008 roku. Czas i wysiłek włożone w stworzenie tego wyjątkowego miejsca miały przełożenie na zadowolenie Klientów. Natalia, która jako pierwsza dołączyła do zespołu, swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogła mi rozwinąć i dopracować w najmniejszych szczegółach ofertę zabiegową. Lata ciężkiej pracy i ciągłego rozwoju pozwoliły nam zyskać grono stałych Klientów.

Ale to tyle o tym co było… A co jest teraz?

Już od progu naszego salonu staramy się umilić Państwu spędzony u nas czas. Każdy zadowolony Klient to dla nas najlepsza nagroda, a każdy nierozwiązany problem to motywacja to dalszych poszukiwań. Sprawdzamy, czytamy, uczestniczymy w szkoleniach i targach branżowych w Polsce oraz na świecie – wszystko po to, aby wprowadzać do naszej oferty wyłącznie skuteczne oraz sprawdzone zabiegi i produkty.
Stawiamy na ciągły rozwój, żeby jak najlepiej świadczyć usługi. W czerwcu 2017 roku otworzyłyśmy nową przestrzeń w naszym gabinecie, poświęconą zabiegom pielęgnacyjnym na dłonie i stopy oraz opalaniu natryskowemu. Chcemy pokazać, że wysoka jakość, komfort na najwyższym poziomie oraz światowe marki urządzeń mogą iść w parze z rozsądną ceną.

Nasza polityka prywatności.

TOP